noteikumi

1. Bērni netiek atstāti “Brīnumu mežā” vieni paši bez atbildīgā pieaugušā klātbūtnes. Rotaļu centrā par bērniem atbild vecāki vai citas bērnu pavadošās personas.

2. Virsdrēbes un apavi ir jāatstāj garderobē.

3. Bērnu ratiņus atļauts novietot garderobē pie ieejas. Bērnu laukumā drīkst ienest tikai ratu kulbu bez riteņiem vai mazuļu sēdeklīti.

4. Higiēnisko apsvērumu dēļ gan pieaugušie, gan bērnu laukumā drīkst uzturēties tikai zeķēs. Vienīgie pieļaujamie apavi – dejošanas čības jeb “češkas”. Basām kājām nedrīkst, arī vasarā nē!

5. Aizliegts ienest savus pārtikas produktus un dzērienus, ja nav rezervēta svinību telpa. Izņēmums – pārtika bērniem līdz 2 gadu vecumam. 

6. Centrā aizliegts lietot alkoholu un atrasties alkohola reibumā. Administratoram ir tiesības izsaukt pašvaldības policiju, ja aizliegums netiek ievērots.

7. Mazuļu aprūpe un pamperu nomaiņa tiek veikta tam paredzētajā vietā – “Māmiņu telpā”. Pamperu maiņa un to atstāšana citās centra telpās ir aizliegta. 

8. Rūpīgi jāiepazīstas ar katra “Brīnumu mežs” rotaļu laukuma lietošanas instrukcijām un vecuma ierobežojumiem. 

9. Atbildīgais pieaugušais ir atbildīgs par atvestā bērna vai bērnu grupas drošību. 

10. Atbildīgais pieaugušais uzrauga, lai atvestais bērns vai bērnu grupa centra apmeklējuma laikā nebojātu centra inventāru un dekorācijas.

11. Atbildīgais pieaugušais paziņo administratoram par iespējamajiem rotaļu laukumu vai to rekvizītu bojājumiem.

12. Atbildīgais pieaugušais nepieļauj atvestā bērna vai bērnu grupas iespējamo agresīvo uzvedību pret citiem centra apmeklētājiem. 

13. Lūgums ievērot vispārpieņemtos sabiedriskās tualetes lietošanas noteikumus – ūdens noskalošana, birstes izmantošana, klozeta brilles nolaišana, u.tml., kā arī lūgums sekot līdzi, vai atvestie bērni ir atstājuši tualeti pienācīgā kārtībā un nepieciešamības gadījumā uzkopt. Par nekārtībām tualetē, lūgums informēt administratoru. 

14. Rotaļu centrs neatbild par apmeklētāju iespējamajiem nelaimes gadījumiem, izņemot, ja tie radušies centra aprīkojuma bojājumu dēļ. Visas pēc speciāla pasūtījuma izgatavotās atrakcijas atbilst Eiropas standartiem EN1176-1, EN 1176-7, EN957-1. 

15. Centrs nav atbildīgs par nozaudētajām vai nozagtajām mantiskajām vērtībām. Rotaļu centrā atrastās nozaudētās vai aizmirstās mantas uzglabājam 4 nedēļas no atrašanas brīža, vēlāk nododam labdarībai.

Ja kāds no apmeklētājiem nepakļaujas centra iekšējās kārtības noteikumiem, traucē citus apmeklētājus, uzvedas agresīvi, rupji vai aizskaroši izturas pret citiem apmeklētājiem vai personālu, administratoram ir tiesības aizliegt šādām personām atrašanos centrā, nekompensējot biļetes maksu.

Nepakļaušanās gadījumā, administratoram ir tiesības izsaukt apsardzi.

Sazināties tagad
1
💬 jautājums?
Sveiki 👋
Kā varam palīdzēt?